Ewidencja innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie

 


informator turystyczny DOLINY KARPIA


Serdecznie zapraszamy do niekomercyjnej wypożyczalni 
sprzętu rowerowego "Rowerem po Dolinie Karpia".

Aby skorzystać z usługi zapoznaj się z regulaminem wypożyczalni dostępnym poniżej a następnie zadzwoń i umów się z jej przedstawicielem na wynajem sprzętu w godzinach otwarcia wypożyczalni. Zabierz ze sobą dowód osobisty, będzie konieczny do podpisania umowy najmu.

 

Godziny otwarcia od kwietnia do października: 

Pn. – Pt. w godz. 15:00 – 20:00
Sob. – Niedz. w godz. 10:00 – 15:00

 

Adres:

Przepompownia Ścieków Podlesie
ul. Sosnowa 51, 32-641 Przeciszów

 

Telefon:

33/843-59-70
507-571-590

 

Wypożyczalnia została wyposażona w dziesięć rowerów trekkingowych (pięć damskich oraz pięć męskich), dziesięć zapięć rowerowych oraz dwa siodełka dla dzieci. Przy punkcie znajduje się stojak rowerowy z tablicą informacyjną, na której można znaleźć telefon kontaktowy do przedstawiciela wypożyczalni. Oczywiście rowery można wypożyczać również w weekendy, dlatego serdecznie zachęcamy do aktywnego wypoczynku i wycieczek po naszej malowniczej Gminie i całej Dolinie Karpia.

Punkty wypożyczalni sprzętu rowerowego „Rowerem po Dolinie Karpia” zostały utworzone w ramach realizacji mikroprojektu „Rowerem po Dolinie Karpia”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG V-A Polska-Słowacja 2014-2020 oraz z budżetu państwa.

Beneficjentem projektu jest Stowarzyszenie Dolina Karpia.

PLIKI DO POBRANIA:

Ogłoszenia